Den otevřených dveří a zápis do MŠ pro školní rok 2024/25

Den otevřených dveří a zápis do MŠ pro školní rok 2024/25

Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na den otevřených dveří v MŠ Demlova, který se bude konat 11. dubna 2024 v časech: od 8:00–10:00hod. a od 14:00–15:30hod.

Přijďte se podívat, jak se u nás ve školce bavíme, učíme a trávíme společný čas. Rodičům a dětem bude umožněno prohlédnout si prostory mateřské školy před zápisem, seznámit se s pedagogy a personálem. Budete mít možnost zhlédnout ukázky výuky a činností, které ve školce s dětmi realizujeme. Zároveň budete mít příležitost dozvědět se více o našem vzdělávacím programu a setkat se s ostatními rodiči. Cílem této akce je budovat přátelskou a pozitivní atmosféru s budoucími zájemci i stávajícími dětmi a jejich rodiči.

Následný zápis do MŠ se uskuteční 6. a 7. května 2024. Pro zápis je třeba vygenerovat žádost o přijetí. Více informací najdete na stránkách města Třebíče. Systém pro generování žádostí se bude otevírat od dubna 2024 na odkaze zde: zapisms.trebic.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si u nás najdete prostředí, ve kterém se bude Vaše dítě dobře cítit a rozvíjet.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...